12 czerwca 2021 r. zapraszamy na morską przygodę pełną aktywności i ciekawostek. Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach włącza się do akcji. Bibliotekarze będą prowadzić zabawy integracyjne i ruchowe.

Organizatorzy przygotowali dla Was plażową grę edukacyjną, która w wesoły sposób zaangażuje Waszą rodzinę i znajomych do wspólnego działania na rzecz morza. Na plażowej trasie znajdą się punkty poświęcone różnym aspektom morskim, a we wszystkich czekać na Was
będą zadania, zagadki i wesołe atrakcje dla młodszych i starszych.
W programie także aktywności sportowe w strefie zdrowego wypoczynku oraz namiot morskich inspiracji z zabawami plastycznymi. No i uwaga! Każda aktywna rodzina otrzyma eko certyfikaty oraz nagrody!
Atrakcji będzie sporo i będą różnorodne - zainteresują zarówno dzieci w wieku szkolnym jak i przedszkolnym, ale będą też zadania dla starszych, np. dla licealistów i dla rodziców. Warto się zapisać.
Ze względu na wspólne bezpieczeństwo, w projekcie mogą wziąć udział tylko osoby zarejestrowane. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc!
Nie czekaj, zapisz się jak najszybciej.
Jak? Wyślij email na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją ile dzieci i ile osób dorosłych chcesz zarejestrować. Dodaj swój numer telefonu, żebyśmy łatwo mogli potwierdzić dostępność miejsc. Można też po prostu zadzwonić i zarezerwować miejsca: tel. 506 045 571