Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach zapraszają do wzięcia udziału w „Rodzinnym konkursie na maskotkę międzyzdrojskiej biblioteki”. Zaprojektuj, uszyj oraz nazwij oryginalną i zabawną maskotkę, która stanie się znakiem

rozpoznawczym naszej biblioteki, następnie wyślij nam swoje zdjęcia pokazujące rodzinną, twórczą zabawę na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prace można przynosić do biblioteki w godzinach otwarcia do 18 czerwca 2021 r. Konkurs jest skierowany do rodzin z dziećmi z Miasta i Gminy Międzyzdroje. Autorzy najlepszych prac zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi i książkowymi.

 

Regulamin „Rodzinnego konkursu na maskotkę międzyzdrojskiej biblioteki”

1. Organizator konkursu

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach.

2. Cel konkursu

  • rozbudzenie u dzieci i młodzieży wyobraźni, kreatywności, wrażliwości twórczej oraz możliwość zaprezentowania zdolności plastycznych,
  • promocja biblioteki i czytelnictwa,
  • aktywne oraz kreatywne spędzanie czasu wolnego przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

3. Przedmiot konkursowej rywalizacji

Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie, uszycie oraz nazwanie oryginalnej i zabawnej maskotki, która stanie się znakiem rozpoznawczym międzyzdrojskiej biblioteki.

4. Forma pracy

  • format trójwymiarowy,
  • liczy się pomysłowość i oryginalność,
  • praca powinna kojarzyć się z międzyzdrojską biblioteką.

5. Czas trwania konkursu

Konkurs trwa: 08.05.2021 r. - 18.06.2021 r. Termin nadsyłania prac mija 18.06.2021 r.

6. Miejsce składania prac

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym, który stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu należy przynosić do:

Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Kochanowskiego

ul. Norwida 15

72-500 Międzyzdroje

tel. (91) 32-80-442.

7. Jury

Laureatów wyłonią pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach.

8. Uczestnicy konkursu

Konkurs skierowany jest do rodzin z dziećmi z Miasta i Gminy Międzyzdroje.

9. Nagrody

Autorzy najlepszych prac uhonorowani zostaną nagrodami rzeczowymi i książkowymi.

10. Wyniki konkursu

Organizatorzy wyłonią zwycięzców konkursu do 30.06.2021 r.

Wyniki konkursu oraz zdjęcia nagrodzonych prac zostaną opublikowane w lokalnej prasie, na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach (www.biblioteka.miedzyzdroje.pl) oraz na profilu biblioteki w mediach społecznościowych Facebook i Instagram.

11. Ochrona danych osobowych i postanowienia końcowe

1) Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość podawania do publicznej wiadomości informacji o laureatach. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora ich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn.zm.) na potrzeby przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

2) Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom. Uczestnicy poprzez udział w konkursie jednocześnie wyrażają zgodę na bezpłatne wykorzystywanie nadesłanych prac konkursowych w ramach działalności Organizatora.

3) Uczestnicy wypełniając formularz oświadczają tym samym, iż akceptują Regulamin konkursu oraz wszystkie warunki uczestnictwa w konkursie.

4) Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu oraz do wykluczenia z udziału w konkursie prac sprzecznych z przepisami prawa, dobrymi obyczajami lub z innych względów powodujących, że nie nadają się one do publicznej prezentacji i rozpowszechniania.