W ramach Tygodnia Bibliotek serdecznie zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach od 10 do 14 maja 2021 r. w godzinach otwarcia na Ławeczkę Czytelnika. Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo, wśród fleszy, to miejsce jest dla Ciebie.

Masz jedyną i niepowtarzalną szansę zrobić sobie zdjęcie ze swoją ulubioną książką, którą możesz wypożyczyć na tę okazję z biblioteki. Na specjalnie przygotowanej ławeczce z kolorowymi balonami i ścianką promocyjną będziesz mógł poczuć wyjątkowy klimat. Sesja w plenerze z książką, którą lubisz, to wspaniała przygoda i niezapomniana zabawa. Nie bój się zrobić czegoś szalonego. Możesz również wysłać nam swoje zdjęcie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a my opublikujemy je na naszym profilu na Facebooku i Instagramie oraz stronie internetowej biblioteki. Nie przegap takiej okazji! Zapraszamy!

Podczas inicjatywy obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z pandemią.

Wysyłając nam zdjęcie z wizerunkiem swoim lub dziecka wyrażasz jednocześnie zgodę na upublicznienie wizerunku w lokalnych mediach, na stronie internetowej oraz profilu biblioteki na portalach społecznościowych Facebook i Instagram (w ramach akcji promującej wydarzenie).