W ramach Tygodnia Bibliotek serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji pt. „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!”. Już 8 maja 2021 r. od godz. 10.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zachęca najmłodszych wraz z rodzicami do poszukiwania książek, które zostaną ukryte na terenie Międzyzdrojów.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy pobrać mapkę, na której będą zaznaczone punkty lokalizujące uciekinierów. Mapka będzie dostępna od 8 maja od godz. 10.00 na stronie www.biblioteka.miedzyzdroje.pl, profilu biblioteki na Facebooku oraz w placówce w godzinach otwarcia. Następnie należy odnaleźć dane miejsce i zabrać znaleziony pakunek do domu. Wcześniej możesz zrobić sobie zdjęcie z „czytelniczego śledztwa” i wysłać je na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tutaj nie liczy się ilość zebranych książek, ale wspaniała, rodzinna zabawa na świeżym powietrzu! Nie przegapcie takiej okazji!

Podczas akcji obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z pandemią.

Wysyłając nam zdjęcie z wizerunkiem swoim lub dziecka wyrażasz jednocześnie zgodę na upublicznienie wizerunku w lokalnych mediach, na stronie internetowej oraz profilu biblioteki na portalach społecznościowym Facebook i Instagram (w ramach akcji promującej wydarzenia).