Dofinansowanie dla Biblioteki w Międzyzdrojach w 2017 roku - „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”

W 2017 roku Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach dotację na zakup książek w ramach realizacji programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ”

W bieżącym roku jest to kwota 8 000,00 zł.

Zadanie zostanie zrealizowane ze środków finansowych Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego  w ramach Narodowego  Programu Rozwoju Czytelnictwa.

O nowościach zakupionych w ramach w/w programu na bieżąco poinformujemy czytelników  na profilu biblioteki na portalu społecznościowym Facebook oraz  na stronie www.biblioteka.miedzyzdroje.pl