18 i 19 marca 2021 r. bibliotekarze oraz członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” zorganizowali Kiermasz Wielkanocny przed budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach.

Na naszym stoisku oferowaliśmy „eko jaja” wykonane ze sznurków, jajka ozdobione kolorową gipiurą, jajka 3D, kolorowe wianki, palmy wielkanocne, świąteczne stroiki, pisanki wykonane metodą decoupage oraz poduszki. Prace zostały zrobione przez bibliotekarzy i członków stowarzyszenia. Jajka wykonane metodą utwardzania tkanin oraz z efektem „kamienia” ofiarowała Pani Krystyna Marzec. Własnoręcznie uszyte poduszki przekazał Jacek Schabowski. Podczas kiermaszu udało się zebrać kwotę 1028,50 złotych. Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na konto Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” z przeznaczeniem na cele statutowe. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie.