Kolejna grupa dzieci wzięła udział w lekcji bibliotecznej pt. „Książka artystyczna”, którą poprowadzili międzyzdrojscy bibliotekarze podczas półkolonii odbywających się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach w czasie ferii zimowych.

Uczniowie na początku dowiedzieli się o konkursie plastycznym pt. „Bohater literacki – mój autorytet” organizowanym przez naszą bibliotekę. Następnie Dyrektor Biblioteki Andżelika Gałecka opowiedziała uczniom o książkach artystycznych. Dzieci były zachwycone książkami typu pop-up, lapbook, leporello, zabawkami i w formie teatrzyku, które mogły czytać i dotykać. Lekcja została przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Zdjęcia publikujemy dzięki współpracy ze szkołą.